Skip to main content

Gdzie można otrzymać za darmo glukometry OneTouch®

UWAGA! Paski testowe do glukometru OneTouch®Select oraz OneTouch® Select Mini niedługo przestaną być dostępne w aptekach. Dlatego zachęcamy Cię do wymiany BEZPŁATNIE starego glukometru na nowy, dokładny glukometr OneTouch Select® Plus lub OneTouch Select Plus Flex®.

Jak wymienić glukometr?

Glukometry OneTouch® spełniające standard EN ISO 15197: 2015* dotyczący dokładności pomiaru, otrzymasz BEZPŁATNIE w swojej poradni diabetologicznej.

Aby otrzymać BEZPŁATNIE glukometr:

  1. Podczas wizyty w poradni diabetologicznej zapytaj o nowy glukometr OneTouch Select® Plus lub OneTouch Select Plus Flex® oraz receptę na paski testowe OneTouch Select® Plus
  2. Odbierz nowy glukometr i i jeśli jest taka możliwość, umów się na szkolenie dotyczące jego obsługi
  3. W aptece wykupując paski testowe upewnij się, że farmaceuta sprzedał Ci dobre paski tzn. OneTouch Select® Plus.

Pobierz w PDF instrukcję wymiany glukometru i weź ją ze sobą do poradni diabetologicznej na kolejną wizytę.

KLIKNIJ >

Dlaczego warto wymienić glukometr na nowy?

Glukometry OneTouch® Select® Plus oraz OneTouch Select Plus Flex® są łatwe w obsłudze i posiadają technologię ColourSure, która pomaga zrozumieć, czy twój wynik pomiaru glikemii jest niski, wysoki czy w zakresie. Wraz z wynikiem na ekranie pojawia się wskaźnik nad odpowiednim kolorem – niebieskim, gdy wynik jest niski, czerwonym, gdy wynik jest wysoki i zielonym, gdy wynik jest w zakresie**. Ponadto są one dokładne, ponieważ spełniają wszystkie kryteria standardu EN ISO 15197:2015*. Dlatego wymień już dziś swój stary glukometr na nowy, do którego paski testowe na pewno będą dostępne!

Dowiedz się więcej o glukometrze OneTouch Select®Plus.

Dowiedz się więcej o glukometrze OneTouch Select Plus Flex®.

Glukometr można również zamówić dzwoniąc do Działu Wsparcia Klienta pod numerem: 801 23 23 23***.

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:30.

*EN ISO 15197:2015 In vitro diagnostic test systems- Requirements for blood-glucose monitoring systems for self-testing in managing diabetes mellitus. (ISO 15197: 2013)

**Należy ustalić z lekarzem jaka dolna i górna granica zakresu jest dla Ciebie odpowiednia. Dolna i górna granica zakresu ustawione w glukometrze OneTouch Select Plus Flex® dotyczą wszystkich wyników pomiarów glukozy, w tym pomiarów, które zostały przeprowadzone przed posiłkiem lub po nim, w związku z przyjmowaniem leków czy też wykonanych podczas innych aktywności, które mogą mieć wpływ na poziom glukozy we krwi.

***Koszt połączenia zgodny z taryfą Państwa Operatora.